P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Nauka i technika » Biologia » Zdrowie i styl życia » Rzucanie palenia.

Rzucanie palenia.
Autor Wiadomość
Robak93
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-03-29, 19:30   

Mój tato też próbował kilka razy przez ponad 30 lat i udało mu się w jeden dzień, jak dojeżdżał do nas na wakacje to postanowił że rzuci i od 3 lat już nie pali.

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

Maskagaz 
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-05-02, 09:32   

tyresio12 napisał/a:
Pawka Morozow? :-/ Niekoniecznie do sądu, ale przynajmniej poprosić, że jak już naprawdę musi zapalić, to niech nie pali w domu. Przecież można wyjść na dwór zawsze.

Słyszałem o nim ale nie wiedziałem że to ma z nim coś wspólnego.I niestety nie zawsze wystarczy poprosić.Do tego czy ktoś ma obowiązek prosić np. osobników z najwyższej prawdy aby nie puszczali trucizny?Przecież to jest pomieszanie z poplątaniem.
A co do odwyku przypomniałem sobie przypadek.Tatuś dorwał synalka z petem i kazał mu zjarać od razu ich całkiem sporo i synalek się po tym nawrócił na drogę czystości po mocnych wrażeniach.

Buum 
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2009-05-09, 13:47   

Maskagaz napisał/a:
A co do odwyku przypomniałem sobie przypadek.Tatuś dorwał synalka z petem i kazał mu zjarać od razu ich całkiem sporo i synalek się po tym nawrócił na drogę czystości po mocnych wrażeniach.

Tak. Po wypaleniu wiekszej ilosci papierosów ,,pod rząd" zbiera sie na... wymioty.

" Kto się w opiekę odda Panu Swemu,
A całym sercem szczerze ufa Jemu,
Śmiele rzecz może: Mam obrońce Boga,
Nie przyjdzie na mnie żadna straszna trwoga... "

zainsteresowanie: ochrona srodowiska

sapper18 
Mod-Edytor

Wysłany: 2011-12-11, 00:21   

Sprawdziłem osobiście co jest potrzebne do rzucenia palenia. Palenie rzuciłem pod koniec marca 2011, nie pamiętam którego dnia dokładnie bo nie jest to dla mnie żadna ważna data. Ważne jest to, że skutecznie wyleczyłem się z nałogu. A wiecie co jest potrzebne do takiej skuteczności? Powód... powód dla którego się to zrobi. Ja dowiedziałem się że za 9 miesięcy zostanę tatusiem i wiedziałem, że muszę coś zrobić z moim nałogiem. Wziąłem go z zaskoczenia, nie dałem mu żadnych szans, nie odwlekałem na później, na drugi dzień czy od nowego tygodnia czy miesiąca. Najgorsze są właśnie takie wymówki, że rzucę "ale"... Właśnie to "ale" jest największą przeszkodą w uzyskaniu sukcesu. Czy było ciężko? Nie było, miałem cel. Rzuciłem jednego dnia i do tej pory nie palę i palić nie będę. Dwa tygodnie po rzuceniu palenia musiałem odejść z pracy, moja żona też już nie pracowała i pomimo tego nie złamałem swojego postanowienia. Nie przeszkadza mi jak ktoś pali obok, nie ciągnie mnie do palenia.
Ps. Paliłem prawie 17 lat około półtorej paczki dziennie. Lightów nie mogłem palić bo od razu gardło mi się zaciskało, mogłem palić tylko mocne papierosy, praktycznie paliłem tylko goldeny żółte a ich było 25 sztuk w paczce...

Odpowiedz do tematu